W świecie męskiej bielizny — jaki krój majtek wybrać?

Wybór męskiej bielizny nigdy nie powinien być przypadkowy. To właśnie od tego elementu garderoby w dużej mierze zależą m.in. uczucie komfortu, zdrowie czy też płodność mężczyzny. Niezwykle ważną kwestią jest zwłaszcza krój majtek. Sprawdź, co warto wiedzieć o popularnych modelach męskiej bielizny przed wyprawą na zakupy.

Dopasowane bokserki

Ten typ majtek od lat cieszy się ogromną popularnością. Najmodniejsze bokserki męskie są dość dopasowane, a ich nogawki sięgają nieco poniżej pośladków. Taki fason pasuje dosłownie do każdego typu sylwetki i może sprawdzić się nawet w przypadku panów z nadprogramowymi kilogramami. Ponadto świetnie podkreślają pośladki, a także przeważnie nie odznaczają się nawet pod dość obcisłymi spodniami.

Luźne szorty

Z mody od lat nie wychodzą również szorty, które są luźną wersją bokserek. Tego typu bielizna nie uciska i jest niezmiernie wygodna, dlatego wielu mężczyzn sięga po nią w nocy zamiast klasycznej piżamy bądź podczas wielogodzinnej pracy przy biurku. Luźny krój zapewnia też przewiewność, która jest ważna w kontekście zdrowia i płodności. Ponadto w szortach dobrze wyglądają nawet panowie z dość dużym brzuszkiem czy też masywnymi udami.

Klasyczne slipy

Choć majtki o wyciętym, odsłaniającym całe uda kroju nie są już tak popularne jak kiedyś, to nadal mają spore grono fanów. Dopasowany krój może być ważną zaletą dla panów, którym zależy na stałym położeniu genitaliów. Ponadto slipy ze sklepu online Gomez mogą być dobrym wyborem w przypadku eleganckich spodni. Mogą też świetnie podkreślić wysportowaną sylwetkę.