Umywalka łazienkowa w oryginalnym kolorze — co będzie strzałem w dziesiątkę?

Szukasz pomysłu na wprowadzenie do łazienki odrobiny oryginalności? Dobrym pomysłem może okazać się postawienie na niebanalny odcień umywalki. Na dodatek jest to bardzo modne rozwiązanie. Sprawdź, jakie nietuzinkowe kolory umywalek cieszą się obecnie sporą popularnością w świecie aranżacji łazienek.

Czerń

Czarny kolor w łazience wygląda nowocześnie, elegancko i intrygująco. I choć jest  ciemnym i dość mocnym odcieniem, to wbrew pozorom nie musi dawać efektu ciężkości. W mniejszym pomieszczeniu wystarczy postawić na czarne umywalki z akcentami w innych, najlepiej jaśniejszych kolorach. Co ciekawe, czerń tworzy udane połączenie z większością odcieni. Z kolei w dużej łazience można śmiało pozwolić sobie nawet na monochromatyczne aranżacje.

Szarość

Umywalki w szarym kolorze zdecydowanie nie są najczęściej spotykanym rozwiązaniem w łazienkach. W ostatnim czasie jednak coraz więcej osób zaczyna zwracać na nie uwagę, co jest związane w dużej mierze z popularnością stylu industrialnego. W sklepie online TanieZlewozmywaki.pl można przykładowo znaleźć umywalki w kolorze do złudzenia przypominającym surowy beton, który idealnie pasuje właśnie do industrialnych łazienek.

Beż

Beżowa umywalka pomimo stonowanego charakteru też może prezentować się oryginalnie. Jest to związane z tym, że taki kolor jest dość rzadko spotykany w świecie umywalek. Co więcej, do beżu pasuje dosłownie każdy odcień. Można zestawić go zarówno z ciemnobrązową szafką, jak i czerwonymi kafelkami bądź złotą baterią. Ciekawą opcją jest także postawienie na łazienkę w różnych odcieniach beżu.