Trzy zabiegi, dzięki którym twoja skóra będzie wyglądać młodziej

Niemal każda kobieta w pewnym wieku chce wyglądać możliwie jak najmłodziej. Dzięki medycynie estetycznej można szybko i skutecznie odjąć sobie dobre kilka lat. Zastanawiasz się, z jakich usług warto skorzystać w celu spowolnienia procesów starzenia się skóry? Poznaj kilka innowacyjnych zabiegów odmładzających.

Wypełniacze kwas hialuronowy Kraków

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka, ale jego produkcja zmniejsza się już po 25 roku życia. Niedobory związku odpowiedzialnego za prawidłowe nawilżenie skóry przyczyniają się do zwiększenia podatności na uszkodzenia i spowolnienia regeneracji skóry. Możesz jednak temu zaradzić, decydując się na wypełniacze kwas hialuronowy Kraków. Umożliwia to przywrócenie skórze jędrności i spłycenie zmarszczek.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

Jednym z najbardziej innowacyjnych zabiegów odmładzających jest bez wątpienia mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, znana również jako lifting wampirzy. W celu wygładzenia skóry i pozbycia się zmarszczek twarz pacjentki ostrzykuje się materiałem pozyskanym z jej własnej krwi. W ten sposób ryzyko alergii bądź odrzucenia osocza jest właściwie zerowe, a zabieg jest na dodatek w pełni bezpieczny.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa

Pod dość skomplikowaną nazwą kryje się zabieg polegający na połączeniu radiofrekwencji i mezoterapii mikroigłowej. W klinice Proderma Clinique usługę dodatkowo uzupełniono o biostymulację LED. Jest to świetna alternatywa dla bardziej agresywnych metod z wykorzystaniem lasera. Efekty zabiegu są dwustopniowe — po kilku dniach dochodzi do poprawy napięcia i rozświetlenia skóry, a po 1-3 miesiącach można liczyć także na odzyskanie jędrności i wypełnienie drobnych zmarszczek.