Lodówka gastronomiczna

Lodówka gastronomiczna to rodzaj lodówki komercyjnej, która została zaprojektowana specjalnie do przechowywania i konserwacji żywności. Lodówki gastronomiczne są większe i wydajniejsze niż lodówki domowe i zazwyczaj wyposażone są w wiele półek, szuflad i przegródek do przechowywania różnych rodzajów żywności. Lodówki gastronomiczne są niezbędne w każdej firmie serwującej żywność, ponieważ pomagają zachować świeżość i bezpieczeństwo żywności. Jeśli planujesz założyć firmę cateringową lub otworzyć restaurację, lodówka gastronomiczna jest niezbędnym elementem wyposażenia.

Lodówka gastronomiczna podblatowa to najbardziej popularny model lodówki komercyjnej. Podblatowe lodówki gastronomiczne są najbardziej wydajne i posiadają najwięcej funkcji. Lodówka podblatowa ma kilka półek na dole, które służą do przechowywania żywności, a także kilka szuflad i przegródek na górze, które mogą być używane do przechowywania innych produktów. Lodówki gastronomiczne podblatowe są niezbędne w każdej firmie cateringowej lub restauracji, ponieważ pomagają zachować świeżość i bezpieczeństwo żywności.

Lodówki gastronomiczne do zabudowy są mniejsze niż lodówki podblatowe i mają tylko jedną półkę na dole do przechowywania żywności. Lodówki gastronomiczne do zabudowy mogą być używane w małych firmach cateringowych lub restauracjach, które nie potrzebują większej lodówki.

Lodówki skrzydłowe to najbardziej wszechstronne lodówki gastronomiczne, ponieważ mają kilka półek na dole do przechowywania żywności i jedną lub dwie szuflady na górze do przechowywania innych produktów. Lodówki skrzydłowe są niezbędne w każdej firmie cateringowej lub restauracji, ponieważ pomagają zachować świeżość i bezpieczeństwo żywności.