Jak skompletować dobre ubrania do chodzenia w jesienne i zimowe dni?

Pogoda jest coraz chłodniejsza, słońce mniej świeci, wiatr mocno wieje. Jesień i zima zbliżają się wielkimi krokami. W jaki sposób możemy utrzymać ciepło? Jakie ubrania powinniśmy teraz założyć? Nie martw się o to. Oto kilka wskazówek dla Ciebie.

Istotne kwestie jakie warto uwzględnić przy wyborze ubioru?

Jesienią i zimą obowiązuje dress code w stylu casual, dlatego najlepiej wybierać elementy garderoby, które są wygodne, praktyczne i funkcjonalne. Należy unikać zbyt obcisłej lub termicznej bielizny, ponieważ nie zapewniają one odpowiedniego poziomu komfortu podczas wykonywania aktywności fizycznej. Przykładowo, jeśli wybierasz się na spacer w chłodny dzień i nie masz innego środka transportu, najlepiej nie zakładaj bielizny termicznej pod dżinsy lub spodnie.

Odpowiednio dobrana odzież wierzchnia

Aby uzupełnić swój wygląd w tym sezonie, zalecamy użycie elementów, które mogą służyć jako ochrona przed zimnem: kurtki, płaszcze, swetry i bluzy z kapturem. Możesz również wybrać koszule z długimi rękawami lub t-shirty z długimi rękawami, tak aby całkowicie zakrywały ramiona. W doborze odpowiednich ubrań mogą pomóc liczne sklepy takie jak Reserved, szczególnie za sprawą dostępnych kodów rabatowych, takich jak https://zrabatowani.pl/kody-rabatowe/reserved łatwiej wybierzemy potrzebne dla nas ubrania.

Kolejną ważną rzeczą, o której należy pamiętać podczas ubierania się są skarpety. Bardzo ważne jest, aby wybierać te wykonane z naturalnych włókien, takich jak bawełna lub wełna, ponieważ pomagają one utrzymać ciepło naszych stóp podczas chodzenia. Jeśli chodzi o spodnie to polecamy wybierać te wykonane z miękkich materiałów takich jak jeansy czy chinosy.