Jak nadać swojej kuchni ponadczasowy charakter?

Kuchnia to często serce domu. W tym pomieszczeniu spędzisz czas przygotowując jedzenie, jedząc lub relaksując się z rodziną i przyjaciółmi. Piękna kuchnia jest wyrazem Twojego stylu i osobowości, więc wybór odpowiednich kolorów i akcentów jest ważny. Jeśli chcesz nadać swojej kuchni ponadczasowy charakter, spróbuj dodać czarne akcenty.

Szafki

Wybierz czarne szafki ze szklanymi frontami. Sprawią one, że Twoja przestrzeń będzie wyglądać na większą i bardziej otwartą. A ze względu na czarny kolor nie wyjdą one z mody przez następne lata. Jeśli jednak nie chcesz, aby cała Twoja kuchnia była utrzymana w czerni, możesz wybrać drewniane fronty i zestawić je z drobnymi czarnymi elementami, takimi jak uchwyty.

Kolor zlewu również ma znaczenie

Może Ci się wydawać, że zlew powinien być przede wszystkim praktyczny, a jedno wygląd nie ma znaczenia. Jednak nic bardziej mylnego. Zlewozmywak, który nie będzie pasował do pozostałych elementów, może zepsuć cały efekt. Warto więc również w tym aspekcie postawić na klasyczny zlew czarny. Pamiętaj, że czerń jest kolorem ponadczasowym.

A może czarna lodówka?

Także lodówkę możesz dopasować do stylu swojego wnętrza. Jeśli zdecydujesz się na czarne elementy, taki sam kolor lodówki może być świetnym rozwiązaniem!

 

No Related Post