Opony samochodowe Dębica – jakie modele na lato?

Nadeszło lato i czas zmiany opon. Opony w Twoim samochodzie są narażone na ciągłe użytkowanie, co oznacza, że zużyją się znacznie szybciej niż gdyby po prostu znajdowały się w garażu. Jeśli często przemieszczasz się samochodem w miesiącach letnich, to musisz jak najszybciej zmienić opony w samochodzie, letnie opony Dębica będą najlepszym wyborem!

Konsultacja ekspercka

 

Aby dowiedzieć się, jakiego typu opony potrzebujesz, optymalna jest konsultacja z ekspertem w lokalnym sklepie z oponami. Dzięki niej dowiesz się, który model będzie najlepiej dopasowany do potrzeb i budżetu. Najpopularniejsze opony Dębica do samochodów osobowych to:

Seria Dębica Diamaris

 

  • Dębica Diamaris – sportowy design z mieszanką gumową zoptymalizowaną pod kątem wysokich przebiegów i doskonałej przyczepności na mokrej nawierzchni;

 

  • Dębica Diamaris 2 – zaawansowana, sportowa konstrukcja z profilem dedykowanym do wysokich osiągów, zoptymalizowana pod kątem maksymalnej stabilności podczas jazdy na asfalcie;

 

  • Dębica Diamaris 3 – opony te posiadają niezwykłe połączenie rozwiązań konstrukcyjnych, które zapewniają doskonałą przyczepność na asfalcie, a także wysoką skuteczność hamowania na mokrej nawierzchni.

 

Opony Dębica przeznaczone na sezon letni, różnią się od zimowych. Są bardziej miękkie i mają większą przyczepność, dzięki czemu świetnie sprawdzają się podczas jazdy po mokrym lub suchym asfalcie. Dębica to sprawdzona i rozpoznawalna marka, której powinieneś zaufać!