Menedżer na miarę współczesnego biznesu

Kierownicy, menedżerowie oraz kadra zarządzająca często znajdują się w sytuacjach, w których muszą podejmować decyzje pod presją. Muszą podejmować ryzyko i dokonywać trudnych wyborów, które nie zawsze mogą być właściwe.

Skoncentrowani na Twoim rozwoju

Celem naszych programów szkoleniowych jest umożliwienie menedżerom poprawy umiejętności podejmowania decyzji poprzez budowę zdolności do krytycznego myślenia, oceny alternatyw i dokonywania skutecznych wyborów. Oferujemy szeroki zakres szkoleń i programów rozwojowych, pozwalających odnieść sukces w karierze.

Oferowane szkolenie dla menedżerów, kierowników i kadry zarządzającej obejmuje:

  • Teorię z zakresu zarządzania,
  • Rozwój myślenia strategicznego, celem poprawy umiejętności podejmowania decyzji,
  • Umiejętność skutecznej komunikacji z zespołem,
  • Zarządzanie w sytuacji konfliktowej.

Oferty szkoleniowe przeznaczone są dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje menedżerskie, zwiększyć umiejętności i wiedzę w celu poprawy wyników pracy. Oferujemy również sesje coachingowe z naszymi trenerami w atrakcyjnych cenach.

Dotarłeś do celu!

Szukasz praktycznego rozwiązania w zakresie rozwoju umiejętności menedżerskich lub po prostu chcesz stać się efektywniejszym menedżerem? To miejsce dla Ciebie. Nasi trenerzy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami, rozwoju przywództwa i budowie zaangażowania.

Zobacz więcej: https://www.academyofbusiness.pl/podkategorie-szkolen/kompetencje-menedzerskie/

 

No Related Post