Dobra bielizna męska, czyli jaka?

Lekarze alarmują, coraz więcej mężczyzn ma problemy z płodnością, a ogromny wpływ na to może mieć nieodpowiednia bielizna. Jakie majtki powinny znaleźć się w męskiej bieliźniarce, aby były nie tylko wygodne, ale również zdrowe? Dowiedz się więcej już teraz. 

Bokserki męskie z dobrej jakości materiału

Bokserki męskie nie powinny być wykonane ze sztucznego materiału, który będzie przegrzewał, podrażniał skórę czy prowadził do świądu. Najlepiej, jeśli męska bielizna jest wykonana z jakościowej bawełny, najlepiej tej organicznej albo bambusowej. Dzięki temu majtki pozostają przewiewne, “oddychające”. 

Rozmiar męskiej bielizny 

Znacznie lepiej jest nosić luźne bokserki męskie, aniżeli zbyt obcisłe slipy. Co ważne, majtki nie powinny uciskać nie tylko miejsc intymnych panów, ale również podbrzusza. Dobra bielizna jest elastyczna, wygodna, miła w dotyku i trwała. 

Męska garderoba ma znaczenie 

Chociaż męska bielizna ma spełniać przede wszystkim funkcję praktyczną i nie musi być nader dekoracyjna, w przeciwieństwie do tej damskiej, która nierzadko podnosi temperaturę w każdej sypialni, to jednak uwagę warto zwrócić na miejsca intymne panów, patrząc nie tylko na same majtki, ale również spodnie. Męska moda w ostatnim czasie zakłada noszenie obcisłych spodni rurek, co nie jest zbyt korzystne dla panów. Znacznie lepszym wyborem będą szerokie bojówki albo bawełniane dresy na co dzień. Jeśli biurowy dress code Ci na to nie pozwala, nie zapomnij przebrać się w wygodne ubranie zaraz po powrocie do domu.